אופטימיות זהירה: המשא ומתן לאיחוד בין גלבר לד"ר לחמני ממשיך|מקשיבים לציבור

בימים האחרונים, המועמדים לראשות העיר: ד"ר אלי לחמני והלן גלבר חברו למשא ומתן משותף לצורך תמיכה במועמד אחד לראשות העיר

המשא ומתן נערך באינטנסיביות וגלש לא פעם לשעות הקטנות של הלילה. מקורבים בשני המטות מספרים על אופטימיות זהירה ורצון עז של המועמדים גלבר ולחמני לחבור יחדיו לכדי כוח אחד גדול, משותף ומוביל בדרך לניצחון לראשות העיר.

לחמני וגלבר שירתו יחדיו נאמנה את הציבור בחמש השנים האחרונות, דרך סיעתו של צבי צילקר, כאשר לחמני היה במקום 2 וגלבר 3.

מקורבים לשניים מספרים, כי המשא ומתן מתנהל בכבוד הדדי ומתקדם היטב והשניים צפויים ביום ראשון להודיע על חתימה על הסכם משותף ויציאה לדרך, כאשר, נכון לרגעים אלה, לא ברור מי יוביל/תוביל.

מהלך האיחוד בין השניים צפוי להכניס ללחץ את המועמד השלישי מול לסרי – שמעון כצנלסון – והשאיפה היא, כי גם כצנלסון יצטרף למהלך וביחד, יצרו השלושה גוש אחד גדול, חזק ומסיבי להחלפת השלטון בעיר. לפי מקורבים לשמעון כצנלסון – בכוונתו לרוץ עד הסוף ולא להתאחד עם גוש גלבר-לחמני.

לחמני וגלבר ירוויחו מהאיחוד בהכרח את אהבת הציבור ובאז תקשורתי רחב היקף, שבהחלט יעשה לשניהם טוב. הציבור קיווה במשך חודשים, כי המועמדים יתאחדו ביניהם ויצעידו את העיר לשינוי שלטוני, אך משלא קרה האיחוד, היו מי שקראו לציבור לא לצאת להצביע בכלל. יתכן, כי עובדה זו, גרמה לגלבר ולחמני לשבת על שולחן הדיונים ולדבר על התנאים אשר יובילו לאיחוד ביניהם.

השעות חולפות, והאיחוד, אם יקרה, יפורסם כבר ביום ראשון, או אז יצטרכו פעילים של 2 מטות להתאחד לכדי מטה אחד. משיחות שלנו עם פעילים בשני המטות – גלבר ולחמני – יש רצון עז גם של הפעילים המרכזיים לאיחוד מבורך בדרך למטרה בעוד כשלושה שבועות.

מעניין יהיה לראות כיצד האיחוד ישפיע על מטה כצנלסון ומטה לסרי-כנפו.

תמונה מתוך ישיבת המועצה ינואר 2018

אולי תתעניין ב...

גיבור היום: קובי לויטן נפצע כאשר זינק לעבר ילדה והציל אותה מפגיעת רכב קשה

כונן מד"א-הצלה דרום הגן על ילדה מתאונה ונפצע כונן מד"א-הצלה דרום קובי לויטן הבחין הערב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים