אוהל מחאה של ההורים לילדי החינוך המיוחד הוקם מול בניין העירייה|היכן ראש העיר?

אלי זריהן, אב לילד בן 5 בחינוך המיוחד ומוביל מחאת ההורים לילד החינוך המיוחד לא אומר נואש. הבוקר הוא פתח אוהל מחאה בחזית בניין העירייה והוא לא מתכוון לזוז משם עד למציאת פתרון הולם לילדי החינוך המיוחד

הבוקר (רביעי), התייצב אלי בחזית בניין העירייה, מלווה באוהל ושלטים, במטרה להמשיך ולהביע את מחאתו בעניין העברת ילדי החינוך המיוחד לכיתות לא ראויות , בעיני ההורים, בתוך בתי ספר וותיקים.

זריהן מחה כמעט בכל דרך אפשרית: החל במשמרת מחאת ההורים מול לשכת ראש העיר וכלה בפיצוץ ישיבת מועצת העיר, עת החליט לאזוק את עצמו לאחד העמודים ולהביע את מחאתו מבלי שיצליחו להוציאו מיציע התושבים.

המאבק של ההורים לילדי החינוך המיוחד נסוב סביב החלטת עיריית אשדוד להעביר 9 גני ילדים של החינוך המיוחד לכיתות בתוך בתי ספר, מתוכם 5 הגישו עתירה לבית המשפט וההורים באי-שביעות רצון מההחלטה, בלשון המעטה. כל מה שההורים מבקשים הוא להמשיך ולאפשר התפתחות תקינה ככל האפשר לילדיהם. כיתות הגן המוצעות הן, לדעת ההורים, לא מספקות ולא נותנות מענה הולם לצרכי הילדים – הן מבחינת הגודל שלהן, שהוא קטן באופן יחסי ובלתי מספק, והן מבחינת החצר, אשר עליה, למשל בבית ספר 'הראל', צופים ילדי בית הספר, על כל המשתמע.

ניסיון כושל היה מצד מי מהגורמים בעירייה, להסית את עיקר הנושא מסדר היום הציבורי, תוך האשמת ההורים,לכאורה, בפעולות פוליטיות, הגם שעד עצם היום הזה, לא חברו ההורים לאיש מרשימת המועמדים ועל אף שקיבלו עזרה מהמועמד לראשות העיר, ד"ר אלי לחמני, לא הביעו בו תמיכה פומבית פרט לאמירת 'תודה' על כך שהוא היה שם בעבורם.

ראש מנהל החינוך – אריה מימון – כושל וכשל בתפקידו

העובדה, שבמנהל החינוך, לא השכילו לצפות כראוי את הגידול המבורך באוכלוסיה ולא תכננו את נושא הצבת גני הילדים כראוי, הינה חמורה מאין כמוה והציפייה הציבורית היא ראשית, שלא יחזרו מקרים כאלה שוב; שנית – רענון השורות ברמת מנהל החינוך, וקודם לכולם – ראש המנהל – שלדעת רבים, מן הראוי שיפנה את מקומו לאחר מחדל זה. האם תהיה באריה מימון היושרה להודות בטעותו (ראינו, שכבר הודה בטעות במסגרת ריאיון בכלי תקשורת אחר) ובנוסף, גם לארוז את חפציו ולפנות את הכיסא? האם מי מהנהגת העיר יחליט לומר למימון מפורשות, כי לא יוכל להמשיך בתפקידו לאחר מחדל עירוני כזה תחת ידיו? קשה לנו להאמין, אלא כאשר נראה צעדים ברורים בכיוון, שכרגע לא ידועים למערכת 'אשדוד היום'.

אלי זריהן אמר הבוקר ל'אשדוד היום':

"אחרי מאבק של חודשיים, שבו ניסינו בכל דרך לשנות את ההחלטה ודיברנו עם כל גורם אפשרי, עשינו הפגנות וחסמנו כבישים, הגעתי למצב שאין פתרון כרגע וכצעד מחאה החלטתי להגיע לפה ולהישאר בעירייה עד אשר יימצא פתרון לגני הילדים". 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

רכב התהפך על כביש 4-צ.אמונים

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף אשדוד הוזעקו לכביש 4 צומת אמונים בעקבות דיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים